Таль електричний ланцюговий 1 тонна

Таль електричний ланцюговий 1 тонна
Електроталь ланцюгова - обладнання для підіймання вантажу масою до 1 тонни. Таль електрична може не тільки підіймати вантаж, але й переміщувати його за наявності передвіжного візка.
Використовується на монтажних та будівельних майданчиках, у цехах та на заводах.
Електрична таль монтується на монорельсову балку двотаврового типу.
Технічні характеристики ланцюгової електроталі
Вантажність: 1 т
Висота підіймання: 3/ 6 м
Робоча напруга: 380 В, 3 фази
Швидкість підйому: 6,6 м/хв
Потужність: 1,5 кВт
Ступінь електрозахисту: IP 54
Вага: 61 кг

|
Вантажність (тн) |
Кількість гілок ланцюга |
H |
A |
B |
D |
E |
I |
J |
K |
L |
M |
N |
|
1 |
1 |
650 |
520 |
260 |
300 |
176 |
Φ 40 |
31 |
Φ 40 |
31 |
24 |
22 |
Переваги електричної талі:
- обладнання виготовлене з міцних матеріалів;
- автоматичне відключення живлення кінцевим вимикачем при перевищенні допустимого навантаження;
- наявність електромагнітного гальмівного пристрою, що забезпечує миттєве гальмування в разі скидання потужності;
- вантажний ланцюг стандарту FEC80 з високоміцної сталі з термічною обробкою;
- компактний пристрій;
- можливість роботи в невеликих приміщеннях.
Щоб купити електричну таль ланцюгову, просто зв'яжіть із нашим відділом із продажу по одному з зазначених номерів телефона.
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Таль |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Канатоємкість | 6 м |
| Висота підйому | 3 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Напруга | 380 В |
| Виробник | B&D |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
- Ціна: 39 711 ₴


