Таль електричний ланцюговий із пересувним візком 5 тонн

Таль електричний ланцюговий із пересувним візком 5 тонн
Електроталь ланцюгова - обладнання для підіймання вантажу масою до 5 тонн. Таль електрична може не тільки підіймати вантаж, але ще й переміщати його завдяки пересувному візку.
Електрична таль монтується на монорельсову балку двотаврового типу.
Технічні характеристики ланцюгової електроталі
Вантажність: 5 т
Висота підіймання: 6 м
Робоча напруга: 380 В, 3 фази
Швидкість підйому: 2,7 м/хв
Потужність: 3 кВт
Ступінь електрозахисту: IP 54
Вага: 234 кг

|
Вантажність (тн) |
Кількість гілок ланцюга |
Одиниця вимірювання (мм) |
||||||||||||
|
H |
A |
B |
D |
E |
I |
K |
L |
N |
W |
U |
R |
T |
||
|
5 |
2 |
1015 |
615 |
295 |
430 |
325 |
Φ54 |
Φ60 |
48 |
43 |
296 |
156 |
142 |
231 |
Переваги електричної талі:
- обладнання виготовлене з міцних матеріалів;
- захист від перевантаження;
- наявність електромагнітного гальмівного пристрою, що забезпечує миттєве гальмування в разі скидання потужності;
- вантажний ланцюг стандарту FEC80 з високоміцної сталі з термічною обробкою;
- компактний пристрій;
- можливість роботи в невеликих приміщеннях;
- просте керування.
Щоб купити електричну таль ланцюгову, просто зв'яжіть із нашим відділом із продажу по одному з зазначених номерів телефона.
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Таль |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Канатоємкість | 6 м |
| Висота підйому | 6 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Виробник | B&D |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 234 кг |
- Ціна: 155 952 ₴




