Таль електричний ланцюговий із пересувним візком 2 тонни

Таль електричний ланцюговий із пересувним візком 2 тонни
Електроталь ланцюгова - обладнання для підіймання вантажу масою до 2 тонн. Таль електрична може не тільки підіймати вантаж, але ще й переміщати його завдяки пересувному візку.
Електрична таль монтується на монорельсову балку двотаврового типу.
Технічні характеристики ланцюгової електроталі
Вантажність: 2 т
Висота підіймання: 6 м
Робоча напруга: 380 В, 3 фази
Швидкість підйому: 6,6 м/хв
Потужність: 3 кВт
Ступінь електрозахисту: IP 54
Вага: 164 кг

|
Вантажність (тн) |
Кількість гілок ланцюга |
Одиниця вимірювання (мм) |
||||||||||||
|
H |
A |
B |
D |
E |
I |
K |
L |
N |
W |
U |
R |
T |
||
|
2 |
1 |
770 |
615 |
295 |
430 |
265 |
Φ47 |
Φ47 |
40 |
30 |
237 |
127 |
142 |
231 |
Переваги електричної талі:
- обладнання виготовлене з міцних матеріалів;
- захист від перевантаження;
- наявність електромагнітного гальмівного пристрою, що забезпечує миттєве гальмування в разі скидання потужності;
- вантажний ланцюг стандарту FEC80 з високоміцної сталі з термічною обробкою;
- компактний пристрій;
- можливість роботи в невеликих приміщеннях;
- просте керування.
Щоб купити електричну таль ланцюгову, просто зв'яжіть із нашим відділом із продажу по одному з зазначених номерів телефона.
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Таль |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Канатоємкість | 6 м |
| Висота підйому | 6 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Виробник | B&D |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 164 кг |
- Ціна: 94 280 ₴




